Łukasz Gągulski

Fotograf, grafik, specjalista Desktop Publishing.

WIĘCEJ O MNIE

ArtService

Agencja Reklamowa Art Service to pomysł na realizację naszych pasji i jednocześnie życia zawodowego. Wzrost jakości usług reklamowych oraz nowych możliwości ich realizacji jest oczywisty, nowe technologie i szybkość realizacji usług zmieniła się w ciągu ostatnich lat radykalnie. Oczekiwania klientów również, dlatego aby wyjść im na przeciw postanowiliśmy zorganizować się w zespół pozwalający na realizację kompleksowej i maksymalnie różnorodnej oferty. Nasze atuty to znajomość narzędzi, wieloletnie doświadczenie oraz pasja pozwalająca na ciągłe doskonalenie warsztatu.

Art Service to przede wszystkim fotografia, na której bazuje dzisiaj prawie każde medium reklamowe. Mamy doświadczenie w fotografii produktowej w wielu branżach. Fotografie plenerowe, studyjne, czy znanych osób publicznych oraz fotografia prasowa stanowią podstawową część naszej działalności.

Potrafimy przygotować dla Państwa każdą realizację reklamową, począwszy od wykreowania logo firmy czy marki produktu poprzez cały wachlarz usług projektowo - realizacyjnych a skończywszy na internecie czy realizacjach multimedialnych.

.

.

.