Skip to main content

Zdjęcia architektury
i wnętrz

Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm deweloperskich, inwestorów, pośredników oraz do osób prywatnych zainteresowanych sprzedażą lub wynajmem nieruchomości. Wykonujemy profesjonalne zdjęcia architektury, budynków, obiektów i wnętrz, przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu, wraz z obróbka graficzną  (przygotowanie plików do składu komputerowego publikacji oraz prezentacji w internecie).

architektura - wnętrza

Podstawowym składnikiem dobrej promocji nieruchomości jest właściwa ich prezentacja wizualna. Profesjonalne, prawidłowo wykonane zdjęcia architektury potrafią podkreślić walory obiektu i przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. Spraw by Twoja oferta była wyjątkowa.

Gwarantujemy szybkie i profesjonalne wykonanie zlecenia w bardzo przystępnych cenach. Zapraszamy do indywidualnej kalkulacji. Koszt zlecenia uzależniony jest od lokalizacji i ilości zdjęć oraz indywidualnych wymagań.

Standardowo wszystkie wybrane zdjęcia przekazujemy Wam z nieograniczoną czasowo i terytorialnie licencją na dowolne rozpowszechnianie, niezależnie od pola eksploatacji !